Дякую, штори супер. Менеджери спілкуються ввічливо, Замовлення прийшло швидко. Все добре. Рекомендую.
Ольга Я.
Отлично
Ольга Б.
Отлично
Дуже задоволена занавіскою.Якість дуже хороша,продавці дуже ввічливі,зв‘язалися дуже швидко.А ще дуже чесні,той колір який я замовила був трошки надірваний,мені написали що не можуть такий товар відправити,запропонували інший колір,або повернення коштів.Хоча б могли відправити надірвану,і сказати що не замітили.Всім рекомендую замовляти саме в Вас!
Наталия В.
Отлично
Доброго дня, робила замовлення штор з льону, кавового кольору, якість дуже гарна, виглядають шикарно, окрема подяка що підігнати по моїй висоті
Вікторія Ш.
Отлично
Дякую. 😉
Оксана Л.
Отлично
Сергій К.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Тарас С.
Отлично
Дякую. Якісна тканина.
Тарас С.
Отлично
Дякую. Якісна тканина.
Оксана Л.
Отлично
Доброго дня. Замовляла шторну тканину для пошиву покривал. Дуже дякую в першу чергу продавцеві за оперативну працю,ввічливість і пунктуальність. Якість тканини чудова. Якщо чесно,то навіть не сподівалась,що вона буде такої класної якості. Упакування надійне. Щиро дякую. Побільше вам покупців,швидкої перемоги і мирного неба. Замовляйте,не пошкодуєте. Слава Україні!
Дякую, штори супер.
Менеджери спілкуються ввічливо,
Замовлення прийшло швидко.
Все добре.
Рекомендую.
Дуже задоволена занавіскою.Якість дуже хороша,продавці дуже ввічливі,зв‘язалися дуже швидко.А ще дуже чесні,той колір який я замовила був трошки надірваний,мені написали що не можуть такий товар відправити,запропонували інший колір,або повернення коштів.Хоча б могли відправити надірвану,і сказати що не замітили.Всім рекомендую замовляти саме в Вас!
Доброго дня, робила замовлення штор з льону, кавового кольору, якість дуже гарна, виглядають шикарно, окрема подяка що підігнати по моїй висоті
Дякую. 😉
Дякую. Якісна тканина.
Дякую. Якісна тканина.
Доброго дня. Замовляла шторну тканину для пошиву покривал. Дуже дякую в першу чергу продавцеві за оперативну працю,ввічливість і пунктуальність. Якість тканини чудова. Якщо чесно,то навіть не сподівалась,що вона буде такої класної якості. Упакування надійне. Щиро дякую. Побільше вам покупців,швидкої перемоги і мирного неба. Замовляйте,не пошкодуєте. Слава Україні!